Prečo robiť projekty u nás?Dve profesionálne štúdia

Na ploche takmer 200m2 máte možnosť využiť dve časti TV štúdia. V jednej sa nachádza zelené kľúčovacie plátno, zatiaľ čo v druhej čierne a biele pozadie s možnosťou namiešania farby pozadia pomocou LED svetiel. Ponad celé štúdio je zavesená svetelná technika na koľajnicovom systéme, ktorá umožňuje premiestniť svetlá do ľubovoľnej polohy.

Obrazová a zvuková réžia

Súčasťou priestorov TV štúdia je aj obrazová a zvuková réžia, ktorá umožňuje online strih. Vďaka dvom 46” monitorom môžete sledovať aktuálne zábery z kamier v televíznom štúdiu.

Tím profesionálov

Televízne štúdio patrí medzi technicky najnáročnejšie priestory Mediálneho centra. Aj preto je vám k dispozícií tím profesionálov, ktorí vám pomôžu, ak budete potrebovať.

Čo o nás povedali?

Kredenc relácia
Štáb relácie KREDENC vyrába časť skečov v Mediálnom centre od jej úplného začiatku a sme mimoriadne radi, že môžeme tieto priestory využívať.  Štúdiá sú vynikajúco vybavené a personál nám často pomáha realizovať našu produkciu. Naše skeče sú profesionálne pripravené, vďaka čomu je KREDENC jednou z najpopulárnejších televíznych relácií v slovenských televíziách.
Dano Dangl, producent relácie KREDENC