Prečo robiť projekty u nás?Bohato vybavená zvuková réžia

V útulnom priestore zvukovej réžie máte k dispozícii techniku, ktorá zabezpečí kvalitný zvukový záznam. Štúdio je vybavené ovládacou konzolou, mixpultom, rekordérom Nagra či efektovým procesorom. Taktiež môžete plne využiť mikrofóny, zosilňovač a slúchadlá, ktoré sú rovnako dostupné. Zvukové štúdio možno jednoducho prepojiť s TV štúdiom.

Nahrávanie a postprodukcia

Ihneď po nahrávaní môžete v našich zvukových priestoroch pracovať aj na postprodukcii. Hladký priebeh zabezpečuje profesionálny program Pro Tools HD a dva Full HD monitory, na ktorých možno plynulo upravovať zvukové stopy, aby ste v nich mali prehľad.

Tím profesionálov

Zvukové štúdio si vyžaduje asistenciu špecializovaných odborníkov. Aj preto je vám k dispozícii tím profesionálov, ktorí vám pomôžu, ak budete potrebovať.

Čo o nás povedali?

Best Promotion
Naša agentúra zastupuje novú chlapčenskú skupinu NEW ELEMENT a ich nový singel sme sa rozhodli nahrávať v Bratislave. Oslovili sme na spoluprácu Mediálne centrum, pretože poznáme kvalitu ich audio štúdia. Nahrávanie dopadlo výborne, skvelý tím mladých ľudí sa postaral o profesionálne prostredie. V budúcnosti určite radi oslovíme Mediálne centrum opäť.
Branislav Jancich, konateľ BEST promotion